RB Leipzig kontra FC Koln, wynik spotkania: 2-2

RB Leipzig kontra FC Koln 2-2. W dniu 2022-08-13 13:30 na stadionie Red Bull Arena rozegrał się mecz futbolowy ligi Bundesliga kolejki 2 pomiędzy RB Leipzig a FC Koln.

Pierwsza część spotkania pomiędzy RB Leipzig oraz FC Koln zakończyła się 1-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-2.

Gole strzelali: T. Werner 36' 1-0 B. Henrichs F. Dietz 40' 1-1 F. Kainz C. Nkunku 56' 2-1 Dani Olmo J. Gvardiol 72' 2-2

Żółte kartki RB Leipzig: Benjamin Henrichs 89'

Żółte kartki FC Koln: Jan Thielmann 18' Timo Hübers 48' Sargis Adamyan 76' Florian Kainz 79'

Czerwone kartki RB Leipzig: Dominik Szoboszlai 45'

Czerwone kartki FC Koln:

Główny arbiter spotkania to Benjamin Brand, Germany. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu RB Leipzig stawi czoła Union Berlin, następne spotkania z drużynami VfL Wolfsburg oraz Teutonia Ottensen. Kolejno natomiast FC Koln z Videoton FC. Następne mecze zagra z drużynami Eintracht Frankfurt oraz Videoton FC.

Oddani fani futbolu śledzą pasjonujące poczynania, które dotyczą ligi Bundesliga. Złożone z zdolnych obrońców/napastników futbolowe zespoły z tej ligi oraz zawodnicy jak Benjamin Henrichs Jan Thielmann częstokroć zapewniły pierwszorzędnym miłośnikom futbolu emocje sięgające zenitu. Obserwujemy ostre faule kończące się pokazaniem żółtej kartki, wyjątkowe bramki i asysty, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Potyczki pomiędzy piłkarzami ligowymi zdarzają się bardzo nieustępliwe, nie często okazuje się jednoznacznie, że są to potyczki statyczne. To też warto śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych,śledzić widowiska sportowe lubianej ligi Bundesliga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. RB Leipzig oraz FC Koln i ich udział w Bundesliga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Red Bull Arena.