RB Leipzig - Union Berlin, wynik spotkania: 1-2

Pierwsza część spotkania pomiędzy RB Leipzig a Union Berlin zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

W dniu 2023-02-11 17:30 na obiekcie sportowym Red Bull Arena rozegrał się mecz ligi Bundesliga kolejki 20 pomiędzy RB Leipzig a Union Berlin.

Gole strzelali: B. Henrichs 24' 1-0 André Silva J. Haberer 61' 1-1 R. Knoche 72' 1-2

Żółte kartki RB Leipzig: Marcel Halstenberg 60' Xaver Schlager 69' Timo Werner 81' Yussuf Poulsen 88'

Żółte kartki Union Berlin: Robin Knoche 57' Aissa Laïdouni 64' Jordan Siebatcheu 90' Diogo Leite 90'

Czerwone kartki RB Leipzig:

Czerwone kartki Union Berlin:

Sędzią głównym tego spotkania był Daniel Schlager, Germany. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna RB Leipzig zmierzy się już z VfL Wolfsburg, następne spotkania z drużynami Manchester City i Eintracht Frankfurt. Kolejno natomiast Union Berlin zmierzy się z Ajax. Następne mecze zagra z drużynami FC Schalke 04 i Ajax.

Coraz częściej kibice z dużym zaangażowaniem śledzą poczynania ligi Bundesliga. Liczące się drużyny futbolowe i zawodnicy jak Marcel Halstenberg Robin Knoche nader często zaserwowały wyśmienitym miłośnikom wiele przeżyć. Walki pomiędzy drużynami zdarzają się zajadłe, rzadko okazuje się koniec końców, że potyczki nas męczą. Ustawicznie obserwujemy książkowe asysty i bramki, nieprzepisowe sytuacje na faul, które zapewniają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. To też warto śledzić zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich i przeglądać widowiska piłkarskie pasjonującej ligi Bundesliga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. RB Leipzig i Union Berlin oraz ich udział w lidze Bundesliga gwarantuje super emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Red Bull Arena.