Na stadionie VOLKSWAGEN ARENA dnia 2023-02-18 14:30 miał miejsce mecz między VfL Wolfsburg i RB Leipzig: wynik 0-3

Dnia 2023-02-18 14:30 na obiekcie sportowym VOLKSWAGEN ARENA rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi Bundesliga kolejki 21. Zmierzyły się ze sobą VfL Wolfsburg i RB Leipzig.

Po pierwszej połowie meczu między VfL Wolfsburg a RB Leipzig wynik to 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-3.

 

Gole strzelali: E. Forsberg 14' 0-1 K. Laimer 85' 0-2 C. Nkunku D. Szoboszlai 90' 0-3 X. Schlager

Żółte kartki VfL Wolfsburg: Sebastiaan Bornauw 90'

Żółte kartki RB Leipzig: David Raum 65'

Czerwone kartki VfL Wolfsburg:

Czerwone kartki RB Leipzig:

Główny arbiter meczu - Deniz Aytekin, Germany. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu VfL Wolfsburg zmierzy się już z FC Koln, następne spotkania z drużynami Eintracht Frankfurt i Union Berlin. Kolejno natomiast RB Leipzig z Manchester City. Następne mecze zagra z drużynami Eintracht Frankfurt i Borussia Dortmund.

Coraz częściej zauważamy, że mnóstwo fanów futbolu śledzi pasjonujące starcia, które mają miejsce w lidze Bundesliga. Ciekawe zespoły piłkarskie i zawodnicy jak Sebastiaan Bornauw David Raum systematycznie gwarantują kapitalnym miłośnikom wiele przeżyć. Zdarzają się nieczyste faule, przepiękne sytuacje podbramkowe oraz asysty, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Wspaniałe walki między zawodnikami z ligi zdarzają się niezwykle nieustępliwe, bardzo rzadko zdarza się, że są to zmagania drętwe. Dlatego więc warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach, śledzić mecze piłkarskie znakomitej ligi Bundesliga i śledzić zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich. Udział takich drużyn jak VfL Wolfsburg i RB Leipzig w lidze Bundesliga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie jak VOLKSWAGEN ARENA.