Back to Top

Mecz RB Leipzig - VfL Wolfsburg 3-0

Spotkanie pomiędzy RB Leipzig i VfL Wolfsburg zakończone wynikiem 3-0 dnia 2024-04-13 13:30

RB Leipzig pokonało VfL Wolfsburg 3-0 w meczu rozegranym w Red Bull Arena w ramach 29. kolejki niemieckiej Bundesligi. Spotkanie odbyło się 2 dni temu, dokładnie 2024-04-13 o godzinie 13:30. Gospodarze prowadzili 1-0 na przerwę, ale ostatecznie zdominowali rywali, zapewniając sobie pewne zwycięstwo.

Mecz SC Freiburg kontra RB Leipzig, wynik końcowy 1-4

SC Freiburg - RB Leipzig, wynik spotkania 1-4

W ostatnim spotkaniu Bundesligi drużyna RB Leipzig pokonała SC Freiburg 4-1 na wyjeździe. Mecz odbył się na Europa-Park Stadion w ramach 28. kolejki ligowej. RB Leipzig pewnie prowadził 3-0 już na przerwie, a ostatecznie sięgnął po zwycięstwo, potwierdzając swoją dominację na boisku. Spotkanie miało miejsce 2 dni temu, 6 kwietnia o godzinie 13:30.

RB Leipzig vs FSV Mainz 05, wynik 0-0

Mecz RB Leipzig kontra FSV Mainz 05 zakończony wynikiem 0-0 dnia 2024-03-30 14:30

W dniu 30 marca 2024 roku na stadionie Red Bull Arena odbył się mecz pomiędzy drużynami RB Leipzig i FSV Mainz 05 w ramach 27. kolejki niemieckiej Bundesligi. Pomimo starań obu zespołów, spotkanie zakończyło się remisem 0-0, pozostawiając kibiców na wstrzymanym oddechu do samego końca.

1.FC Köln - RB Leipzig, wynik końcowy 1-5

Na obiekcie RheinEnergieSTADION dnia 2024-03-15 19:30 odbyło się spotkanie pomiędzy 1.FC Köln i RB Leipzig zakończone wynikiem 1-5

W hicie 26. kolejki niemieckiej Bundesligi drużyna 1.FC Köln podejmowała u siebie RB Leipzig w starciu, które obfitowało w emocje. Mecz rozegrany w RheinEnergieSTADION zakończył się zwycięstwem gości 1-5, mimo że wynik na przerwę wskazywał na remis 1-1. Spotkanie miało miejsce 3 dni temu, 15 marca o godzinie 19:30, jednak toczyło się ono wciąż gorące dyskusje w świecie piłkarskich fanów.

Mecz pomiędzy RB Leipzig kontra SV Darmstadt 98 2-0

RB Leipzig vs SV Darmstadt 98, wynik spotkania 2-0

W ostatniej kolejce Bundesligi doszło do starcia drużyn RB Leipzig i SV Darmstadt 98, które odbyło się w Red Bull Arena. Mecz zakończył się wynikiem 2-0 na korzyść gospodarzy, którzy już w pierwszej połowie objęli prowadzenie 1-0. Spotkanie miało miejsce dokładnie dwa dni temu, 9 marca o godzinie 14:30. Jakie emocje kryły się w tej konfrontacji? Zapraszamy do zapoznania się z relacją!

Vfl Bochum kontra RB Leipzig, wynik 1-4

Dnia 2024-03-02 14:30 na obiekcie Vonovia Ruhrstadion miało miejsce spotkanie Vfl Bochum vs RB Leipzig - 1-4

W meczu 24. kolejki niemieckiej Bundesligi Vfl Bochum podejmowało RB Leipzig w Vonovia Ruhrstadion. Spotkanie, które odbyło się 2 marca o godzinie 14:30, zakończyło się zwycięstwem RB Leipzig 4-1, pomimo remisu 1-1 na przerwę.

Bayern Munich kontra RB Leipzig wynik spotkania 2-1

Mecz Bayern Munich vs RB Leipzig, wynik 2-1

W meczu 23. kolejki niemieckiej Bundesligi pomiędzy Bayernem Monachium a RB Lipsk zobaczyliśmy zaciętą rywalizację, która rozegrała się na Allianz Arena. Mimo bramki na otarcie łez w doliczonym czasie gry, drużyna gospodarzy zdołała pokonać rywali 2-1. Spotkanie to miało miejsce dwa dni temu o godzinie 17:30, a po pierwszej połowie wynik pozostawał na remisowym poziomie 0-0.

RB Leipzig vs Borussia Monchengladbach, wynik 2-0

Mecz RB Leipzig vs Borussia Monchengladbach zakończony wynikiem 2-0

W sobotę, 17 lutego 2024 roku, na boisku Red Bull Arena odbył się mecz pomiędzy drużynami RB Leipzig i Borussia Monchengladbach w ramach 22. kolejki niemieckiej Bundesligi. Po zaciętym starciu, gospodarze zdołali pokonać rywali wynikiem 2-0, zapewniając sobie cenne punkty. Bramki padły już w pierwszej połowie, co wpłynęło na dalszy przebieg emocjonującego spotkania.

FC Augsburg - RB Leipzig 2-2

FC Augsburg vs RB Leipzig, wynik spotkania - 2-2

W meczu 21. kolejki niemieckiej Bundesligi, który odbył się w WWK Arena, drużyny FC Augsburg i RB Leipzig podzieliły się punktami po zaciętym pojedynku, który zakończył się remisem 2-2. Mimo wyrównanej walki, żadna z ekip nie zdołała wywalczyć pełnej puli punktów, a emocje sięgały zenitu aż do ostatniego gwizdka sędziego.

RB Leipzig kontra Union Berlin, wynik 2-0

RB Leipzig vs Union Berlin, wynik meczu - 2-0

W dniu 4 lutego 2024 roku o godzinie 16:30 na Red Bull Arena odbył się bardzo ważny mecz pomiędzy drużynami RB Leipzig i Union Berlin w ramach 20. kolejki Bundesligi. Po zaciętym spotkaniu, RB Leipzig zdołał pokonać Union Berlin 2-0, ustalając wynik na 1-0 na przerwę.

VfB Stuttgart vs RB Leipzig, wynik 5-2

Spotkanie VfB Stuttgart - RB Leipzig zakończone wynikiem 5-2

W sobotę, 27 stycznia 2024 roku, odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami VfB Stuttgart i RB Leipzig. Starcie to miało miejsce na boisku MHPArena w ramach 19. kolejki niemieckiej Bundesligi. Po pełnym zwrotów akcji spotkaniu, ostatecznie to VfB Stuttgart wyszło zwycięsko, pokonując RB Leipzig 5-2. Wynik na przerwę wskazywał minimalne prowadzenie VfB Stuttgart 2-1, jednak druga połowa przyniosła imponującą grę, która zaowocowała wyraźnym triumfem.

Mecz pomiędzy RB Leipzig kontra FC Heidenheim 2-1

RB Leipzig vs FC Heidenheim, wynik meczu: 2-1

W sobotę, 2 grudnia 2023 roku, odbył się mecz piłkarski pomiędzy zespołami RB Leipzig i FC Heidenheim. Spotkanie to odbyło się w ramach 13. kolejki niemieckiej Bundesligi na terenie Red Bull Arena. Po emocjonującym starciu, drużyna RB Leipzig zdołała pokonać rywali wynikiem 2-1. Zarówno wynik na przerwę, jak i końcowy, wskazywał na zwycięstwo gospodarzy.]]>

Mecz pomiędzy RB Leipzig kontra Bayer Leverkusen 2-3

RB Leipzig vs Bayer Leverkusen, wynik spotkania - 2-3

Wczorajszy mecz ligowy pomiędzy drużynami RB Leipzig i Bayer Leverkusen dostarczył kibicom pełnego emocji widowiska. Zawody odbyły się 20 stycznia o godzinie 17:30 w Red Bull Arena w ramach 18. kolejki niemieckiej Bundesligi. Po zaciętym starciu, Bayer Leverkusen zdołał pokonać gospodarzy, odwracając losy meczu i triumfując z wynikiem 3-2, mimo że na przerwę schodzili z minimalną stratą 1-0. Takie widowisko na pewno zapadnie w pamięci kibiców obu drużyn.

Mecz pomiędzy RB Leipzig - FC Heidenheim, wynik 2-1

Mecz RB Leipzig vs FC Heidenheim zakończony wynikiem 2-1

W meczu 13. kolejki niemieckiej Bundesligi RB Leipzig zmierzył się z FC Heidenheim. Spotkanie odbyło się w Red Bull Arena, a ostateczny wynik to 2-1 na korzyść drużyny RB Leipzig. Wynik na przerwę również wskazywał na prowadzenie RB Leipzig 2-1. Mecz miał miejsce 2 grudnia 2023 roku o godzinie 14:30.

RB Leipzig - Eintracht Frankfurt wynik 0-1

Mecz RB Leipzig vs Eintracht Frankfurt zakończony wynikiem 0-1

Dziś na Red Bull Arena odbył się mecz pomiędzy drużynami RB Leipzig i Eintracht Frankfurt. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0-1 na korzyść gości. Frankfurt objął prowadzenie tuż przed przerwą i utrzymał je do końca meczu, co pozwoliło im zdobyć cenne trzy punkty. Szczegóły tego emocjonującego starcia pomiędzy dwoma zespołami z Bundesligi poniżej.