Mecz RB Leipzig kontra VfL BOCHUM dnia 2022-10-01 13:30 na stadionie Red Bull Arena - wynik 4-0

W dniu 2022-10-01 13:30 na obiekcie sportowym Red Bull Arena odbył się znakomity mecz ligi Bundesliga kolejki 8. Zmierzyły się ze sobą RB Leipzig i VfL BOCHUM.

Pierwsza połowa meczu między RB Leipzig a VfL BOCHUM zakończyła się 2-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4-0.

 

Gole strzelali: T. Werner 15' 1-0 C. Nkunku 23' 2-0 T. Werner 53' 3-0 C. Nkunku 85' 4-0 E. Forsberg

Żółte kartki RB Leipzig:

Żółte kartki VfL BOCHUM: Danilo Soares 19' Jannes Horn 22'

Czerwone kartki RB Leipzig:

Czerwone kartki VfL BOCHUM:

Sędzią głównym tego spotkania był Florian Badstubner, Germany. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna RB Leipzig stanie naprzeciw Celtic, następne spotkania z drużynami FSV Mainz 05 i Celtic. Kolejno natomiast VfL BOCHUM zmierzy się z Eintracht Frankfurt. Następne mecze zagra z drużynami VfB Stuttgart i SV Elversberg.

Liczna grupa fanów śledzi poczynania, które tyczą się ligi Bundesliga. Utalentowane zespoły futbolowe i zawodnicy jak Danilo Soares nieustannie serwują pierwszorzędnym sympatykom emocje z najwyższej półki. Przyciągające uwagę potyczki między zawodnikami są nader bezkompromisowe, nie często bywa, iż są to widowiska usypiające. Ustawicznie natrafiamy na bezlitosne sytuacje na faul kończące się niejednokrotnie pokazaniem żółtego kartonika, widowiskowe gole czy asysty, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Gorąco zachęcamy, aby przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych,przeglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi Bundesliga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. RB Leipzig oraz VfL BOCHUM oraz ich udział w Bundesliga zapewnia super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na tak znamienitym stadionie, Red Bull Arena.